Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Od marca marketing, a tym samym redukcja zapasów, przyspieszyły"

2023-05-23 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Dzięki dwóm lokalizacjom w Alte Land i ponad 30-letniemu doświadczeniu w branży, Rolker Ökofrucht GmbH jest obecnie jednym z największych sprzedawców ekologicznie produkowanych owoców ziarnkowych i pestkowych w Niemczech. Podczas zwiedzania siedziby firmy w Osterladekop rozmawialiśmy z kierownictwem firmy o tegorocznym sezonie jabłkowym i trendach w owocach ekologicznych.

Owoce ziarnkowe

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem