Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Późna wiosna powoduje spadek produkcji owoców

2023-11-15 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Późne nadejście wiosny spowodowało spadek produkcji i eksportu jabłek, gruszek i winogron stołowych w Turcji w MY 2023/24. Producenci winogron stołowych mają trudności w walce z chorobą mączniaka, która została spowodowana opóźnionymi opadami deszczu. Hodowcy komercyjni nadal dokonują inwestycji w gospodarstwach, aby wykorzystać rosnące możliwości na rynku krajowym i eksportowym. Ostatni marketing

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem