Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Pozytywne nastroje na rynku najlepszych owoców, z najbardziej spektakularną zmianą cen Lucassen"

2023-11-16 00:00
Źródło: Freshplaza.com

"Sprzedaż jabłek i gruszek jest dobra od czasu sprzedaży poza drzewami", mówi Emanuel Sluis z holenderskiej platformy handlowej Service2Fruit. "Dotyczy to wszystkich odmian, ale rozwój cen gruszek Beurre Alexander Lucassen jest najbardziej spektakularny. Były one sprzedawane poza drzewami za 0,45 euro, a teraz ich cena skrzynkowa wynosi około 0,70 euro".

"Tak samo jest z gruszkami odmiany Konferencja. Owoce, które nie chcą wisieć

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem