Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Produkcja jabłek brutto ma być mniejsza o 7,9% od 2022 r.

2023-03-16 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Przy zbiorach w 2023 r. niekorzystne powodzie we wschodnich stanach pod koniec 2022 r. oraz dwa znaczące przypadki gradu w Goulburn Valley bez wątpienia wpłyną na podaż jabłek i gruszek na rynku krajowym w 2023 r.

Chociaż jesteśmy pewni, że w tym roku na rynku australijskim będzie duża podaż jabłek i gruszek wysokiej jakości, to zmniejszone wolumeny sprawią, że zobaczymy

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem