Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Przewiduje się, że produkcja owoców liściastych utrzyma się na stałym poziomie rok do roku

2023-11-14 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Ogólnie rzecz biorąc, przewiduje się, że produkcja owoców liściastych w Meksyku w roku rynkowym (MY) 2023/24 utrzyma się na stałym poziomie rok do roku, a produkcja jabłek nieznacznie wzrośnie, ale z tego, co już szacuje się na duże zbiory MY 2022/23. Produkcja winogron stołowych ma wzrosnąć o 1 procent. Przewiduje się, że minimalna produkcja gruszek w Meksyku nieznacznie spadnie.

Wysoka inflacja cen żywności

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem