Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Rynek czerwonych gruszek rośnie"

2023-11-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

"Ludzie robią zakupy oczami", deklaruje Kees Oskam z Handelsmaatschappij Jan Oskam. Ta holenderska firma koncentruje się na eksporcie, między innymi, najlepszych owoców, gdzie rośnie zainteresowanie czerwonymi gruszkami. "Na półce z jabłkami znajdują się jabłka żółte, zielone i czerwone. W przypadku gruszek nigdy nie było tak dużego wyboru, ale asortyment w różnych kolorach prezentuje ładniejszy obraz i z pewnością zwiększa

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem