Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Sad w północnym Michigan wykorzystuje nową technikę, aby pomóc w dojrzewaniu jabłek

2023-09-08 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Ponieważ wrzesień oznacza początek sezonu jabłkowego w północnym Michigan, niektóre sady próbują nowego sposobu, aby upewnić się, że jabłka są gotowe. Niektóre sady mają nawet nowy sposób na zagwarantowanie, że owoce ich pracy dojrzeją równomiernie.

"Staramy się uzyskać jak najwięcej odbitego światła. Mamy dużą białą tkaninę w rzędach, aby odbijać światło słoneczne z powrotem w górę drzewa.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem