Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Sądzimy, że ilość Red Jonaprince i Idared będzie mniejsza, a rozmiary będą głównie większe".

2023-08-11 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Początek nowego sezonu jabłkowego w Polsce jest jeszcze odległy, ale jak dotąd nowe zbiory wyglądają całkiem dobrze, mówi Jakub Krawczyk, kierownik ds. eksportu w polskim eksporterze jabłek Appolonia: "Na razie możemy powiedzieć 'jak dotąd, tak dobrze' dla polskich jabłek. Nie było żadnych dużych lub długotrwałych problemów z pogodą i uważamy, że zbiory powinny być całkiem w porządku. Chociaż my

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem