Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Sezon produkcji owoców na półkuli południowej właśnie się rozpoczął"

2023-08-22 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W ostatnim czasie na rynku hurtowym Xinfadi w Gaobeidian pojawiło się mniej kategorii importowanych owoców. Najlepiej sprzedają się południowoafrykańskie cytrusy, tajski durian i młody kokos. Istnieje również niewielka ilość amerykańskich wiśni, peruwiańskich jagód i nowozelandzkich jabłek. Złagodzenie środków pandemicznych jest wielką korzyścią dla wymiany importerów i eksporterów. Chilijskie wiśnie

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem