Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

SIA 2023: "Nasze stoisko jest zawsze pełne!"

2023-03-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Jedna z edycji 2023 świetnie rozpoczęła się dla ekologicznych jabłek Julii, które są obecne na Wystawie Rolniczej już od około piętnastu lat: "Mieliśmy bardzo dużą frekwencję zarówno w ten weekend, jak i wczoraj. Znacznie więcej niż w innych latach" - relacjonuje Jean-Noël Carles, prezes organizacji Les Amis de Juliet. "Czujemy, że ludzie zaczynają chcieć wyjść i cieszyć się

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem