Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Spodziewamy się, że od czerwca sytuacja będzie stabilna, ponieważ odczuwalny jest niedobór wolumenu".

2023-05-23 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Zbiory jabłek w Nowej Zelandii dobiegły końca. Region Nelson miał świetne zbiory i powrócił do pełnej produkcji. Region Hawkes Bay został mocno dotknięty przez cyklon w marcu na samym początku zbiorów, ale odporni plantatorzy ciężko pracowali, aby zebrać owoce najlepszej jakości na eksport. Wydaje się, że odmiany w średnim i późniejszym sezonie dobrze "przetrwały burzę" i

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem