Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Susza budzi obawy o jabłka i dynie w Illinois w sezonie zbiorów w 2023 r.

2023-09-08 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W miarę zbliżania się jesieni dynie i jabłka w Illinois wchodzą w pełnię sezonu. Istnieją jednak obawy dotyczące wpływu suszy i ekstremalnych upałów na uprawy owoców QCA.

Craig Tanner, właściciel Tanner's Orchard z hrabstwa Stark, mówi, że jego uprawy wydają się jak dotąd trzymać. "W tym roku w czerwcu było sucho. Jabłka rosły powoli, ale deszcz w lipcu i

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem