Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"Ten kolejny krok otwiera drzwi do uprawy tej odmiany jabłek w innych krajach i sprzedaży pod marką Soluna™"

2023-03-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Jabłko Bravo® w tym sezonie działa z lekkim opóźnieniem, jednak owoce spodziewane są w połowie późnego kwietnia w całej Australii. Zbiory rozpoczną się w Australii Zachodniej - Perth Hills lub Stanthorpe Queensland.

"Oczekujemy, że wolumeny wzrosną o 10-15% w stosunku do sezonu 2022, jednak jest to redukcja w stosunku do początkowej prognozy w wyniku ciężkich zjawisk pogodowych w całym

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem