Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"To nie odmiana jabłek per se, ale inicjatywa uprawy jako całość stanowi koncepcję klubu"

2023-03-01 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Intensywne, wieloletnie badania nad jabłkami przyszłości z regionu Alte Land zaowocowały dwa lata temu jabłkiem "Deichperle". Odporna na parcha krzyżówka Topaz i Dalinbel została wyhodowana przez inicjatywę hodowlaną Niederelbe ZIN we współpracy z Uniwersytetem Nauk Stosowanych w Osnabrück. Została ona ukierunkowana specjalnie na regionalną uprawę w Alte Land.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem