Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Trzęsienia ziemi w Turcji zwiększyły popyt na jabłka kaszmirskie na rynkach indyjskich

2023-03-16 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Producenci owoców odetchnęli z ulgą, ponieważ popyt na jabłka kaszmirskie wystrzelił o ponad 40 procent na różnych rynkach w całym kraju. Źródła branżowe powiedziały, że trzęsienie ziemi w Turcji uderzyło w import z tego kraju, które pobudziły popyt na rodzime jabłka Kaszmiru. Według producentów, stawki, jak również popyt na jabłka znacznie wzrosły dla

>.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem