Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Turcja odnotowuje wzrost cen jabłek o jakości eksportowej

2023-11-14 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Turcja doświadcza dynamicznego wzrostu cen jabłek o jakości eksportowej, ponieważ lokalni dostawcy nie są w stanie zaspokoić wszystkich żądań potencjalnych klientów. Ceny hurtowe jabłek Red Delicious, które są aktywnie eksportowane na rynek indyjski, sięgają już 0,9 USD za kg. Ceny jabłek Golden Delicious o jakości eksportowej wzrosły ostatnio do 0,75 USD za kg.

Dla

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem