Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

W 2022 roku Chiny zaimportowały największą ilość jabłek w ciągu ostatnich trzech lat

2023-03-14 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Według analityków EastFruit, wielkość importu jabłek do Chin w 2022 roku skoczyła o 40% i stała się największa w ostatnich trzech sezonach i jedna z największych w historii. W sumie zaimportowano 95 500 ton świeżych jabłek, o 27 000 ton więcej niż w 2021 roku.

"Chiny, będąc największym na świecie eksporterem świeżych jabłek, są również głównym importerem. Głównym powodem jest to, że tam

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem