Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Wschodni nabywcy wolą smak południowoafrykańskich babć

2023-03-16 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Richaardt Lingenfelder jest rolnikiem w trzecim pokoleniu obok Theewaterskloof, czwartej co do wielkości tamy w RPA (zbudowanej na ziemi, która wcześniej należała do ich rodziny).

Tama Theewaterskloof

"Na Arendsig mamy 50ha jabłek i gruszek owocowych, a także trochę śliwek. Jesteśmy bardzo uprzywilejowani, że mamy tu tę wodę, a poza tym jesteśmy w obszarze o bardzo dużych opadach

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem