Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Współpraca z producentami z obu półkul pozwala nam być elastycznymi".

2023-07-10 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Podczas gdy areał ekologicznych jabłek w Waszyngtonie znacznie wzrósł w ostatnich latach, Stany Zjednoczone nadal polegają na półkuli południowej w celu uzupełnienia dostaw od marca do sierpnia. Chile odgrywało znaczącą rolę w dostawach organicznych, ale dynamika dla tego kraju uległa zmianie. "Powierzchnia upraw ekologicznych jabłek w Chile została zmniejszona w odpowiedzi na podwojenie przez Waszyngton powierzchni upraw ekologicznych.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem