Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Wzrost zbiorów jabłek w północno-wschodniej części kraju i importu przynoszą duże ilości w okresie letnim

2023-03-02 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Ostatnie krajowe zbiory jabłek to opowieść o dwóch sezonach, ponieważ warunki pogodowe w głównych regionach upraw dyktowały znacząco różne wyniki dla sadów na północnym zachodzie i północnym wschodzie.

Ekstremalne upały późnym latem i ogólnie trudne warunki pogodowe w Waszyngtonie spowodowały 20-procentowy spadek wielkości zbiorów do 100 mln skrzynek. Ten niedobór stworzył podaż

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem