Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Aldi inwestuje 750 milionów funtów z brytyjskim producentem jabłek.

2024-05-30 00:00
Źródło: Freshplaza.com
Rodzinna farma owocowa z siedzibą w Kencie podpisała nową umowę wartą 750 milionów funtów z siecią sklepów Aldi. AC Goatham & Son dostarcza czwartemu co do wielkości brytyjskiemu supermarketowi różne odmiany jabłek i gruszek od 2016 roku i została ogłoszona w ubiegłym roku jako jedyny dostawca brytyjskich jabłek dla Aldi. Nowa umowa na 20 lat.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Z prasy

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem