Uszkodzenia mroźne budzą obawy w przemyśle soku jabłkowego.
2024-06-24 00:00
Źródło:
Freshplaza.com
W miarę jak branża przenosi swoje skupienie na nowy plon, warunki wzrostu na kolejny sezon jabłek w Polsce były początkowo korzystne, z dojrzewaniem owoców następującym o trzy tygodnie wcześniej niż zwykle. Jednakże, nagła zmiana pogody między 20 a 23 kwietnia znacząco wpłynęła na sady. Doszło wtedy do przymrozku.
Freshplaza.com
FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Zobacz więcej: Z prasy
Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem



