Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Ze względu na gwałtowną zmianę warunków pogodowych mamy straty na poziomie około 60%".

2023-09-25 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Oczekuje się, że uprawa jabłek w Grecji będzie niższa niż zwykle, na obszarze, na którym rośnie spora część greckiej produkcji krajowej, mówi Matoula Katsika, kierownik ds. eksportu i sprzedaży greckiego eksportera owoców A.C. Kissavos: "Produkcja jabłek w naszym regionie i ogólnie w krajach produkujących w UE wydaje się być zmniejszona w nowym sezonie. W rejonie Agia Larissa,

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem