Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Początek sezonu sprzedaży urugwajskiego kaki w Europie

2023-05-18 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Sezon na hiszpańskie kaki Rojo Brillante dobiegł końca między styczniem a lutym; wcześniej niż zwykle i z wysokimi cenami ze względu na znacznie mniejsze zbiory. Teraz kaki wraca na europejskie półki prosto z Ameryki Południowej.

"Otrzymaliśmy pierwsze kontenery kaki z Urugwaju i już dziś rozpoczynamy sprzedaż", powiedział Manuel Baides, menedżer Grupo

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem