Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Zamiecie spowodują, że partie kaki pierwszej klasy zostaną zmniejszone o 30 do 40%"

2023-11-10 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Silne wiatry, które nawiedziły Półwysep Iberyjski pod koniec ubiegłego tygodnia, zwłaszcza na obszarze wschodnim, spowodowały szkody w uprawach takich jak kaki, których okres zbiorów właśnie trwa. Opadanie owoców i szkody spowodowane przez wiatr doprowadzą do zmniejszenia ilości owoców pierwszej klasy w kampanii, która miała naprawdę dobry początek na poziomie handlowym.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem