Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Chiński producent owoców Kiwi widzi -23,5% spadek przychodów w 2022 roku z powodu suszy

2023-02-28 00:00
Źródło: Freshplaza.com

China Shenshan Orchard Holdings Co. Ltd., wiodący producent kiwi w Chinach ogłosił wyniki finansowe za pełny rok zakończony 31 grudnia 2022 r., odnotowując spadek przychodów o 23,5% do 85,0 mln RMB za rok FY2022 ze względu na poważne warunki suszy, które negatywnie wpłynęły na roczną wielkość zbiorów kiwi przez Grupę. Zysk Grupy po opodatkowaniu z owoców kiwi

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem