Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Czy nowa podkładka może uchronić kiwi przed śmiertelną chorobą?

2024-02-05 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Zanik winorośli kiwi, znany jako "moria", jest chorobą glebową zaobserwowaną początkowo w Weronie w 2013 roku. Od tego czasu rozprzestrzeniła się na różne regiony Włoch, w tym na Latinę, największy obszar uprawy kiwi w kraju. Moria poważnie wpłynęła na produkcję kiwi we Włoszech, powodując gwałtowny spadek wielkości zbiorów z ponad 550 000 ton w 2015 r. do mniej niż 210 000 ton obecnie.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem