Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Kluczowe czynniki wpływające na wzrost importu owoców cytrusowych, orzechów nerkowca i daktyli

2023-11-21 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Eksperci z Instytutu Studiów Makroekonomicznych i Regionalnych przeprowadzili kompleksową analizę trendów importowych owoców cytrusowych (kiwi, mandarynki, pomarańcze), orzechów nerkowca i daktyli w Uzbekistanie w latach 2018-2022.

W 2022 r. import owoców cytrusowych, orzechów nerkowca i daktyli w Uzbekistanie odnotował znaczny wzrost w porównaniu z 2018 r.. Przyczyniło się do tego kilka czynników

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem