Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"Nasza technologia utrzymania świeżości może przedłużyć okres przechowywania owoców kiwi o 120~150%"

2023-02-28 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Świeżość owoców bezpośrednio wpływa na zysk sprzedawców detalicznych. Jak lepiej zapewnić jakość owoców podczas transportu i sprzedaży detalicznej oraz wydłużyć okres przydatności do spożycia jest dużym wyzwaniem.

SPM Biosciences (Beijing) Inc. jest firmą specjalizującą się w usługach świeżości pozbiorczej dla owoców i warzyw. Jej flagowy produkt ANGEL FRESH jest odpowiedni dla różnych

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem