Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Niższe wolumeny, ale wyższa jakość greckich kiwi

2023-11-03 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Sezon na greckie kiwi trwa w najlepsze. Apostolos Tsinoglou, właściciel greckiego eksportera owoców Europe Export, twierdzi, że ma dobry sezon, pomimo niższych wolumenów. "Nasz obecny sezon kiwi jest ogólnie zadowalający. Chociaż ilość jest o 40 procent mniejsza niż w poprzednim roku, jakość jest lepsza, a kiwi są większe. Ta zmniejszona ilość kiwi,

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem