Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Problemy z hiszpańskimi pomarańczami oznaczają zwiększony popyt na pomarańcze z RPA"

2023-11-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Niższa jakość pomarańczy i mandarynek oraz niedobór kiwi spowodowany problemami z uprawami w Nowej Zelandii. W tych czasach, gdy klimat znacząco wpływa na zbiory, może być trudno uzyskać dobry produkt. Jest to sytuacja, która odpowiada Jaapowi van Dijkowi z holenderskiej firmy Más Frutas. "Mam do czynienia z niedoborami. Jeśli klient nie może znaleźć określonych produktów, dzwoni do mnie", wyjaśnia handlowiec.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem