Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Silny nacisk na automatyzację delikatnych owoców

2024-02-01 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Automatyczne napełnianie skrzynek bez niszczenia owoców nie jest łatwe, ale jest możliwe dzięki nowej maszynie Zetapack CD 90, która zostanie zaprezentowana na targach Fruit Logistica w Berlinie.

"CD 90 to nazwa nowej maszyny do owoców, która nadaje się do żółtych i czerwonych kiwi, moreli, śliwek i wszystkich innych rodzajów delikatnych owoców. Konsumenci zawsze szukają owoców, które są przyjemne w jedzeniu i

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem