Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"W jakim stopniu możemy ufać autentyczności naszych owoców?".

2023-09-08 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Identyfikacja nieuczciwych działań na rynkach rolnych staje się poważnym wyzwaniem, według Vincenzo Salento, konsultanta na rynku włoskim dla WikiFarmer: "Praktyki, które szkodzą małym i średnim rolnikom i nabywcom, takie jak błędne oznaczanie pochodzenia owoców, przynoszą korzyści głównie złośliwym podmiotom, które angażują się w te działania, chcąc czerpać maksymalne zyski. Kiwi

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem