Jak się obudzisz, już wiesz — świeże ceny owoców i warzyw na dziś, u nas.

Kup teraz abonament!

Wyzwania gospodarcze Nowej Zelandii i rola kiwi

2024-03-26 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Nowa Zelandia zmaga się z wyzwaniami gospodarczymi, w szczególności z utrzymującym się deficytem na rachunku obrotów bieżących, zaostrzonym przez brak równowagi między importem a eksportem. Branże podstawowe, w szczególności żywność i włókna, stanowią 80% krajowego eksportu. Nie wystarczyło to jednak do zrównoważenia deficytów poniesionych...

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem