Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Zespri spodziewa się 40-procentowego spadku zysków w tym roku

2023-02-27 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Nowozelandzki eksporter ogrodniczy Zespri spodziewa się nawet 40-procentowego spadku zysków w tym roku. Firma potwierdziła również zielonym plantatorom kiwi, że nie otrzymają już żadnych znaczących płatności postępowych za owoce zebrane jesienią ubiegłego roku. Zespri ma globalny przychód operacyjny w wysokości 4 miliardów dolarów. W tym sezonie boryka się z problemami jakości owoców na rynkach zagranicznych,

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem