Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"Całoroczne dostawy kokosów w Wietnamie to nasz największy atut"

2023-03-15 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Firma Toma Nguyena Viet Nam International Agriculture została założona w 2020 roku. Jej bazą jest wietnamskie serce przemysłu kokosowego, prowincja Bến Tre. Jego rodzina pochodzi właśnie z tego regionu Wietnamu, gdzie szacuje się, że 80% ludzi pracuje w przemyśle kokosowym. W ostatnich latach wiele chińskich firm otworzyło w tej prowincji spółki i biura, ale ostatnio coraz więcej

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem