Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Po społeczności azjatyckiej chcemy również dostarczać azjatyckie grzyby i orzechy kokosowe europejskim detalistom".

2023-11-10 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W grudniu Euro Asian Fruit będzie prowadzić magazyn w Holandii od trzech lat. Firma zaopatruje społeczność azjatycką w Europie z ABC Westland w Poeldijk. W ostatnim czasie liczba jej klientów znacznie wzrosła. "Zbudowaliśmy dobrą reputację w społeczności azjatyckiej; naszym kolejnym celem jest obsługa europejskiego handlu detalicznego", zaczyna entuzjastycznie Tony Chen.

"Zawsze staraliśmy się dostarczać

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem