Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Sztuczka, która sprawi, że dzieci skończą jeść owoce i warzywa:

2024-02-05 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Artykuł przedstawia mamę z TikTok, @yummytoddlerfood, która dzieli się kreatywnymi metodami zachęcania dzieci do jedzenia owoców i warzyw. Sugeruje ona przekształcenie resztek owoców w atrakcyjne przekąski dla dzieci, zwłaszcza wybrednych niejadków. Jej wskazówki obejmują krojenie resztek owoców w kostkę i przechowywanie ich w słoikach z wodą kokosową lub lemoniadą na domowe kubki owocowe, miksowanie zmiękczonych owoców na przeciery

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem