Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Tajlandzkie orzechy kokosowe osiągają wysokie ceny dzięki krótkim zbiorom i popytowi związanemu z Nowym Rokiem Księżycowym

2024-02-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Podaż tajskich kokosów wysyłanych do USA jest obecnie dość niska. "Zwykle o tej porze roku mamy mniejszą podaż, ale w tym roku jest ona znacznie mniejsza" - powiedziała Elena Kong z Love April.

Choć mniejsza podaż jest częściowo związana z pogodą z powodu mniejszej ilości opadów deszczu, jest to również spowodowane wysyłkami z okazji Księżycowego Nowego Roku. "O tej porze roku ceny kokosów w Tajlandii są ustalane przez Chiny

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem