Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Sofia Produce, LLC DBA Trufresh wycofuje świeże kantalupy.

2023-11-10 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Sofia produce LLC z Nogales w Arizonie, która prowadzi działalność pod nazwą "Trufresh", wycofuje wszystkie rozmiary świeżych kantalup pakowanych w kartonowe pojemniki z etykietą "Malichita", sprzedawanych pod następującymi numerami zamówień sprzedaży w okresie od 16 października 2023 r. do 23 października 2023 r., ponieważ mogą one być zanieczyszczone salmonellą:

Kantalupy

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem