Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Krach malinowy 2023 - Serbia, Polska i Ukraina znacznie zmniejszyły przychody z mrożonych malin

2024-02-13 00:00
Źródło: East-fruit.com

Według EastFruitanalysts, w 2023 r. eksport mrożonych malin z Serbii spadł do najniższego poziomu w ciągu ostatnich czterech lat. Przychody z eksportu serbskich mrożonych malin spadły do 300-310 mln USD, co oznacza utratę jednej trzeciej przychodów z eksportu w ciągu roku. Jeśli porównamy to z rokiem 2021, przychody serbskich eksporterów malin zmiażdżyły o 42% z rekordowych 523 USD

.

Więcej. Przejdź do artykułu

East-fruit.com
East-fruit.com

EastFruit to platforma analityczna, która pomaga w rozwoju biznesu owocowo-warzywnego. Głównym celem tej platformy jest zwiększenie dochodów producentów poprzez bardziej efektywne produkcję, przechowywanie, przetwarzanie i marketing owoców i warzyw. EastFruit jest centrum wiedzy i doświadczenia dla wszystkich uczestników rynku owocowo-warzywnego w Europie Wschodniej, Kaukazie i Europie Środkowej. 


Portal jest skierowany do producentów owoców i warzyw, małych i średnich rolników, producentów soków owocowych i warzywnych, przetwórstwa owocowo-warzywnego, eksporterów, importerów, sieci supermarketów, dostawców sadzonek, nasion, technologii i sprzętu oraz stowarzyszeń i związków producentów owoców i warzyw, struktur państwowych i dostawców usług i produktów dla sektora rolniczego. W skrócie dla wszystkich uczestników biznesu owocowo-warzywnego.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem