Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Maliny pokonały wszystkie inne owoce i jagody pod względem wzrostu konsumpcji w USA

2023-05-22 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Eksperci EastFruit zwrócili uwagę na bardzo interesujące informacje opublikowane niedawno w Stanach Zjednoczonych dotyczące trendów konsumpcji różnych owoców i jagód w tym kraju w ciągu ostatniej dekady.

Dlaczego znajomość trendów konsumpcyjnych w USA jest ważna dla producentów owoców i jagód w Europie Wschodniej i Azji Środkowej? Nasze doświadczenie i praktyka pokazują, że trendy pochodzące z USA

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem