Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Pierwsze polskie maliny na Broniszach. Przybywa truskawek z gruntu - jakie ceny?

2023-05-24 00:00
Źródło: Sadyogrody.pl

Na rynku hurtowym Bronisze dostępne są polskie maliny. Zwiększa się też podaż truskawek. W ofercie są już owoce spod płaskich okryć. Jak kształtują się ceny polskich owoców?

W ofercie rynku hurtowego Bronisze pojawiły się truskawki gruntowe, pochodzące spod folii perforowanej, niskich osłon. Ceny kształtują się od 10 d0 16-18 zł za kilogram,

Więcej. Przejdź do artykułu

Sadyogrody.pl
Sadyogrody.pl

Sadyogrody.pl to wyjątkowy portal, który jest nieocenionym źródłem informacji i inspiracji dla branży produkcji oraz handlu i przetwórstwa owoców i warzyw. Jego zawartość jest bieżąca, profesjonalna i zawsze na czasie, dzięki czemu czytelnicy mogą być pewni, że mają dostęp do najważniejszych i najnowszych informacji dotyczących branży. 

Portal jest skierowany zarówno do producentów owoców i warzyw, jak i do właścicieli i przedstawicieli firm zajmujących się ich obrotem oraz przetwórstwem, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Sadyogrody.pl to niezwykle przydatne narzędzie, dzięki któremu branża owoców i warzyw może rozwijać się jeszcze lepiej.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem