Jak się obudzisz, już wiesz — świeże ceny owoców i warzyw na dziś, u nas.

Kup teraz abonament!

"Wielkanoc, pod względem sprzedaży, może być najlepszym świętem"

2024-03-28 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Wielkanoc zawsze wywołuje emocje w handlu świeżymi produktami. "Sprzedaż wielkanocna jest zawsze wysoka; może to być najlepsze święto pod względem sprzedaży", mówi Henk van Walderveen z hurtowni świeżych produktów z Nieuwegein. "Najlepiej sprzedaje się cały pakiet owoców miękkich (maliny, jeżyny, jagody i truskawki), ale istnieje również duże zapotrzebowanie na owoce smakowe...

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Maliny

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem