Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Duży popyt na tureckie wczesne mandarynki"

2023-11-02 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Na początku 44. tygodnia na rynku hurtowym w Stuttgarcie handlowano pierwszymi tureckimi wczesnymi mandarynkami w tegorocznym sezonie. "W porównaniu do innych lat, rozpoczynamy sezon dwa do trzech tygodni później, ale towary są wysokiej jakości. Przy cenach około 1,30 euro/kg możemy również oferować towary w przystępnych cenach. W związku z tym popyt na pierwsze partie był już bardzo wysoki.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem