Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Ekologiczny seler odnotowuje silny spadek cen, a ceny klementynek i mandarynek rosną

2023-03-22 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Przy sprzedaży ekologicznej w wysokości 3 278 milionów franków szwajcarskich, w 2022 roku w szwajcarskim handlu detalicznym sprzedano o dwa procent mniej żywności ekologicznej w porównaniu z rokiem poprzednim. Spadek ten tłumaczy się powrotem konsumentów do zachowań konsumpcyjnych, które utrzymywali przed pandemią. W perspektywie wieloletniej popyt na żywność ekologiczną w handlu detalicznym wykazuje stabilny wzrost. Można to zauważyć z jednej strony w

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem