Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Hiszpańskie persymony są znacznie lepsze niż w poprzednim sezonie, ale mandarynki są mniejsze z powodu upałów"

2023-09-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W firmie Sanllo wkrótce rozpocznie się sezon na hiszpańskie persymony. Ta firma zajmująca się handlem i uprawą specjalizuje się w cytrusach i eksportuje swoje produkty na cały świat. Jednak od kilku lat coraz częściej zwraca uwagę na rynki belgijski i holenderski. "Ostatni sezon persymony był fatalny, więc spodziewamy się znacznej poprawy w tym roku", zaczyna Sharon Veroone.

"Będziemy

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem