Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Irański sezon cytrusowy rozpoczyna się od mandarynek

2023-10-20 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Sezon cytrusowy rozpoczyna się w Iranie od zbiorów mandarynek. Amirhossein Azizi, eksporter Bezhit, przedstawia nowości sezonu.

Amirhossein powiedział: "Irańskie mandarynki są już zebrane i dostępne na rynku. Pomarańcze pojawią się za dwa miesiące. Jakość w tym roku jest doskonała, z dobrymi rozmiarami i przyjemnym smakiem. Ważne jest, aby wiedzieć, że smak irańskich

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem