Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Kalifornijskie deszcze powodują wczesny start mandarynek Ojai pixie

2023-02-24 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Sezon mandarynkowy w Ojai pixie w Kalifornii obserwuje w tym roku nieco wcześniejsze rozpoczęcie. Zwykle zbiory rozpoczynają się na początku marca dla upraw cytrusów. "Jednak w tym roku zaczęliśmy wcześniej, ponieważ owoce są gotowe i chcieliśmy wyprzedzić to kolejne zdarzenie deszczowe" - mówi Emily Ayala z Friend's Ranches, plantator, pakowacz i sprzedawca mandarynek Pixie. Zauważa ona, że deszcz uderza w

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem