Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Lepszy sposób na obieranie mandarynek?

2023-11-14 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Ludzie zwykle obierają mandarynki i jedzą ich części. Jednak w ciągu ostatnich kilku godzin prawie wszyscy na X mają halucynacje z powodu filmu, który stał się wirusowy i który pokazuje sztuczkę, aby zjeść go w prostszy sposób.

Ludzie mają tendencję do obierania mandarynek i przecinania ich na pół, aby podnieść ich sekcje. Wirusowy film przedstawia podobne kroki, ale z niespodzianką.

W filmie pojawiają się dwie osoby

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem